KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577111
nr 1457 7111
Lennart Jacobson. Utsikt över Stockholm. Signerad L Jacobson, daterad 1940. Olja på duk, 33x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:34:40
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr